اخبار :: در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور:

[ سرويس اخبارسایت ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

در مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور:

سرويس : اخبارسایت
96/12/17-02:37
2018-03-08 02:37:51
آخرين مشاهده : 97/10/28-04:08
: کد خبر

تعداد مشاهده : 181


 


سه مدال سهم مونقره ای های قزوینی


مسابقات تنیس روی میز قهرمانی پیشکسوتان کشور در شهر کرمانشاه برگزار شد وتیم پیشکسوتان استان قزوین با شایستگی به مقام سوم مسابقات تیمی دست یافت.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور در 2بخش تیمی وانفرادی برگزار شد که تیم پیشکسوتان استان قزوین در قسمت تیمی  با ترکیب قاسم غیاثوند، حجت اله امینی، تقی ذکایی و ابوالفضل حمزه ای با مربیگری پرویز فروغی نسب  به میدان رفت.

مونقره ای های قزوینی با ارائه بازی های درخور توجه و غلبه بر حریفان از گروه خود صعود نموده و با کسب پیروزه ای بعدی به جمع 4تیم برتر راه یافتند. تیم استان قزوین در حالیکه توان حضور در فینال رقابت ها را نیز داشت با قبول شکست مقابل حریف خود به مقام سوم مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان بسنده کرد.


در بخش انفرادی هم قزوینی ها خوش درخشیدند بطوریکه قاسم غیاثوند پیشکسوت نام آشنای قزوینی با شایستگی هرچه تمام تر به فینال مسابقات رده سنی بالای 60 سال رسید و در فینال با قبول شکست مقابل حریف خود به مقام نایب قهرمانی دست یافت.


حجت اله امینی دیگر تنیسور قزوینی نیز در رده سنی بالای 40 سال بازی های خوبی را ارائه کرد و موفق شد مدال برنز  مسابقات را تصاحب نماید.

ضمن تبریک به پیشکسوتان ارزنده استان آرزوی موفقیت روز افزون برای این عزیزان داریم.

   

version
گروه شرکت های تیماپو

شرکت آریا رسانه مبتکر

www.Timapoo.ir

Powered by Timapoo © 2012 Valid XHTML 1.0 Transitional