اخبار :: یاسین اصفهانی مدال طلا وثمین برگشایی مدال برنز مسابقات طرح ملی استعدادیابی کشور را بر گردن آویختند.

[ سرويس اخبارسایت ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

یاسین اصفهانی مدال طلا وثمین برگشایی مدال برنز مسابقات طرح ملی استعدادیابی کشور را بر گردن آویختند.

سرويس : اخبارسایت
97/03/31-16:34
2018-06-21 16:34:01
آخرين مشاهده : 98/05/30-09:26
: کد خبر

تعداد مشاهده : 299


 


اردوی تنیس روی میز منتخبین مرحله نهایی طرح ملی استعدادیابی کشور در تهران و به مدت 5 روز برگزارشد و نمایندگان قزوینی در این دوره خوش درخشیدند.

یاسین اصفهانی در بخش پسران و ثمین برگشایی در بخش بانوان از استان قزوین به این اردو دعوت شده بودند.

در ابتدا بازیکنان به انجام تمرینات و رفع نقاط ضعف وتقویت نقاط قوت زیر نظر مربیان تیم ملی پایه پرداختند و در نهایت در روز پایانی مسابقات کوچولوهای آینده ساز کشورمان با یکدیگر به رقابت پرداختند که در بخش پسران یاسین اصفهانی کوچولوی آینده دار استان که زیر نظر محسن شیشه گرها مربی توانمند کشورمان پرورش یافته با غلبه بر تمامی حریفان خود بدون باخت قهرمان این مسابقات شد.

در بخش بانوان نیز ثمین برگشایی دیگر تنیسور با آتیه استان که از حیث فنی مورد تائید کلیه مربیان حاضر در اردو قرار گرفت در حالیکه استحقاق کسب مدال طلای مسابقات را داشت به عنوان سومی نائل آمد.

شایان ذکر است  زهرا نیاقیها مربی تیم ملی تنیس روی میز نونهالان کشورمان به همراه سایر مربیان تیم ملی مسئولیت این اردو را برعهده داشتند.

نیاقیها در خصوص این اردو تصریح کرد: بر اساس رویکردی که در فدراسیون وجود دارد در این اردو ها علاوه بر تقویت و اصلاح سطح فنی بازیکنان توجه ویژه به کاهش سطح استرس در حین تمرین و مسابقه می شود. در این اردو هم سعی بر این بود که آینده سازان تنیس روی میز کشور و مربیان استانی اعزام شده به این اردو با متدهای به روز تمرینی آشنا شوند.

همچنین نیاقیها در خصوص عملکرد ورزشکاران قزوین در این دوره از اردو افزود: با توجه به اینکه در قزوین مربیان فنی،باتجربه و دلسوز حضور دارند ورزشکاران قزوینی در این اردو و در نهایت مسابقه برگزار شده از سطح بالایی برخوردار بودند که نتایج مکتسبه خود گواه این موضوع می باشد.

   

version
گروه شرکت های تیماپو

شرکت آریا رسانه مبتکر

www.Timapoo.ir

Powered by Timapoo © 2012 Valid XHTML 1.0 Transitional