اخبار :: وحید انتظاری و حمیدرضا طاهرخانی در راه مجارستان

[ سرويس اخبارسایت ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

وحید انتظاری و حمیدرضا طاهرخانی در راه مجارستان

سرويس : اخبارسایت
97/04/09-15:04
2018-06-30 15:04:53
آخرين مشاهده : 98/05/29-11:58
: کد خبر

تعداد مشاهده : 386


 

پس از صعود تیم ملی کشورمان به دسته یک جهانی ، آن هم پس از ۵۰ سال ، اعتبار تنیس روی میز کشورمان بصورت فزاینده ای در سطوح بین المللی افزایش یافته است ، دعوت به برگزاری اردوهای مشترک و مراودات فنی در این زمینه ، می تواند موجب ارتقای سطح کیفی تنیس روی میز ایران گردد . 

در همین راستا و پس از رایزنی های مستمر بین المللی ، کشور مجارستان که به همراه تیم ملی کشورمان به دسته یک جهانی صعود کرده ، با دعوت از ملی پوشان ایرانی ، میزبان اردوهای آمادگی قبل از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا می باشند . 

در همین راستا فدراسیون تنیس روی میز نفرات اعزامی به کشور مجارستان را اعلام نمود که در این بین نام دو قزوینی به چشم می خورد.

حمیدرضا طاهرخانی تنیسور نام آشنای قزوینی که سابقه پوشیدن تیم ملی بزرگسالان و حضور در رقابت های جهانی را نیز دارد به عنوان ورزشکار در این اردو حضور خواهد داشت.

اما وحید انتظاری دیگر قزوینی حاضر در لیست اعلامی از سوی فدراسیون تنیس روی میز کشور میباشد، انتظاری بازیکن نام آشنای سال های نه چندان دور استان وکشور است که دارای سوابق خوبی  در این رشته می باشد و اکنون از سوی فدراسیون به عنوان سرپرست تیم ملی بزرگسالان اعزامی به مجارستان برگزیده شده و به این کشور اعزام خواهد شد.

اردوی تیم ملی بزرگسالان ایران ومجارستان از مورخ 7 الی 20مردادماه سال جاری در شهر بوداپست مجارستان برگزار می گردد.

 

   

version
گروه شرکت های تیماپو

شرکت آریا رسانه مبتکر

www.Timapoo.ir

Powered by Timapoo © 2012 Valid XHTML 1.0 Transitional