اخبار :: حمیدرضا طاهرخانی نایب قهرمان مسابقات تور ایرانی شد.

[ سرويس اخبارسایت ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

حمیدرضا طاهرخانی نایب قهرمان مسابقات تور ایرانی شد.

سرويس : اخبارسایت
97/07/28-15:50
2018-10-20 15:50:58
آخرين مشاهده : 98/05/31-07:21
: کد خبر

تعداد مشاهده : 122


 

رقابت های تنیس روی میز تور ایرانی بزرگسالان کشور از مورخ 24 الی 27/7/97 در خانه بین المللی تنیس روی میز استان قزوین برگزار گردید که در نهایت حمیدرضا طاهرخانی تنیسور نام آشنای استان وکشور موفق شد مدال نقره این مسابقات را تصاحب نماید.

این مسابقات با حضور بیش از 160 ورزشکار، مربی و سرپرست به مدت 4 روز در قزوین پیگیری شد بطوریکه ابتدا بازیکنان حاضر در این مسابقات در جداول سه نفره به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت پرداختند و در مراحل بعدی مسابقات بصورت حذفی برگزار شد.

حمیدرضا طاهرخانی نماینده شایسته استان قزوین در این مسابقات با غلبه بر رقیبان قدرتمند خود موفق شد به فینال رقابت ها راه یابد که مسابقه فینال را علیرغم ارائه بازی خوب وقابل قبول با نتیجه نزدیک 4بر3 به حریف تهرانی خود واگذار نمود و به مقام دوم مسابقات دست یافت.

شایان ذکر است مربیگری حمیدرضا طاهرخانی را در این مسابقات محسن شیشه گرها مربی توانمند استان وسر مربی تیم ملی هوپس کشور برعهده داشت که در دستیابی طاهرخانی به این مهم نقش بسزایی را ایفا نمود.

نتایج نهایی مسابقات:

مقام اول: امیرحسین هدایی (استان تهران)

مقام دوم: حمیدرضا طاهرخانی(استان قزوین)

مقام سوم مشترک: میعاد لطفی و آرمان حاجی ئی (استان تهران)

جا دارد در خاتمه از زحمات کلیه مسئولین برگزاری مسابقات ، داوران محترم بویژه داوران استان قزوین آقایان مجید آرازخانی، مجید خانزاده و مهدی حاج محمدی، اعضای محترم هیأت تنیس روی میز استان قزوین و کلیه افرادی که در برگزاری این مسابقات یاری رساندند تشکر بعمل آوریم.

همچنین می بایستی از حمایت های جناب آقای علایی مقدم مدیر کل محترم ورزش وجوانان استان و سرکار خانم حسن نایبی معاون محترم اداره کل ورزش وجوانان وسایر پرسنل خدوم اداره کل ورزش وجوانان که نهایت همکاری را به منظور بهتر برگزار شدن این مسابقات با هیأت تنیس روی میز داشتند تقدیر وتشکر بعمل آوریم.


   

version
گروه شرکت های تیماپو

شرکت آریا رسانه مبتکر

www.Timapoo.ir

Powered by Timapoo © 2012 Valid XHTML 1.0 Transitional